Hasta Yıkama; Yatalak hasta bakımı oldukça zor olup, hastanın temizlenmesi banyo yapmasıda oldukça zor iştir. Modüler hasta yıkama setimiz hastaların ve hasta yakınlarının bu zor işlemini kolaylaştırmak ve daha konforlu hayat yaşamalarını sağlamak için firmamız modüler ve pratik hasta yıkama seti üretimini tamamen yerli ürün olarak üretmiş ve sizlere sunmuştur.

Yatalak hastaların yatağında yıkanmasını sağlayan modüler hasta yıkama setidir. Ürünümüz sayesinde hastanın düşme, çarpma, banyoya transferi sırasında hastayı taşıyanın bel ağrısı veya muhtemel başka çıkacak sorunları engelleyen yıkama setidir.

Çok pratik olan yatağımız, hastamızın yatakta iken altına serilmesi ve hastamız yıkandıktan sonra tekrar toparlanması oldukça kolaydır, hızlı ve pratik şekilde dizayn edilmiştir, hastamız yıkandıktan sonra üstte sıvı geçirmez örtümüzün platformdan ayrılabilmesi büyük avantajlar sağlar, çarşafın yıkanması ve paketlenmesi oldukça kolaydır. Modüler yapısı ile hastanın bulunduğu yere kurulması ve geri toplanması pratikliği ile Türkiye’de ilk ve tek olan modeldir. İşiniz bittiğinde kendi özel çantasına koyup bir kenara koyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.